Slik logger du inn som medlem

Leieboerforeningen har fått nye nettsider og nytt medlemssystem. Det går fint å ta med seg alle opplysningene fra det tidligere medlemssystemet inn det nye, med ett viktig unntak. Passordet ditt er og forblir hemmelig. Det må du lage på nytt.
Publisert:

Det er heldigvis ingen heksekunst å få nytt passord. Gå til Logg inn og velg Glemt passord. Skriv inn den eposten du har registrert på medlemskapet ditt og klikk på Tilbakestill passord. I løpet av kort tid får du en mail med beskjed om hvordan du skal registrere nytt passord. Så enkelt.

Ved å gå inn på Mine sider finner du bl.a:

  • Tilgang til alle (+)artikler med juridisk innhold
  • Chat-funksjon
  • Nedlastingssenter
  • Juridisk FAQ
  • Saksbehandlingsmodul
  • Videoer
  • Oversikt over eksterne ressurser

I tida som kommer vil vi satse på å utvikle nye tjenester og tilbud for våre medlemmer.